Planmeca Romexis

Zobrazovací software

Planmeca Romexis je zobrazovací software světové úrovně k prohlížení a úpravě 2D a 3D snímků z rentgenových přístrojů Planmeca, určené pro stomatologické praxe všech velikostí.

Uvidíte, že toto revoluční softwarové řešení typu „vše v jednom“ obsáhne veškeré potřeby vaší ordinace nebo kliniky. Bude nám ctí seznámit vás s jeho funkcemi.

Hlavní výhody našeho software:

Planmeca Romexis nabízí široký výběr praktických nástrojů pro 2D, 3D snímkování a CAD/CAM. Je kompatibilní s operačním systémem Windows a Mac.

Zdokonalené nástroje na úpravu a analýzu snímků jsou zárukou přesné diagnózy ve všech stomatologických oborech a intuitivní uživatelské rozhraní zajistí snadné používání od prvních okamžiků.

Také o sdílení výsledků je v systému Planmeca Romexis dobře postaráno. Jednotlivé případy lze přenášet do mobilních zařízení(aplikace Planmeca mRomexis pro operační systémy iOS Android a ve verzi pro stolní počítače) nebo je sdílet s dalšími klinikami, pokud pracují s programem Planmeca Romexis nebo mají k dispozici volně dostupný prohlížeč Planmeca Romexis Viewer.

Díky speciální podpoře je však možné software Planmeca Romexis používat také s jinými systémy a existuje i bezpečná služba Planmeca Romexis Cloud. Výsledky tak uvidí kdokoliv a kdekoliv: všeobecní lékaři, kolegové, radiologové, specialisté, zubní laboratoře i pacienti.

V rámci systému je zajištěna rovněž integrovaná správa dokumentů (tiskový modul podporující vícestránkový tisk) a implantologické plánování včetně realistických modelů implantátů od více než 30 výrobců.

Planmeca Romexis zahrnuje také unikátní radiologický modul a pohodlnou diagnostiku ve 3D. Ovšem i vysoce výkonné 2D snímkování je natolik flexibilní, že ho lze aktualizovat na 3D, takže se bude plně rozvíjet spolu s vaší klinikou.

Sdílejte snímky a odborné zkušenosti

Používání softwaru Romexis, „mozku“ všech produktů Planmeca, je ověřenou cestou, jak zajistit bezpečný a přesný plán stomatologického ošetření. Snímky důležité pro plánované zákroky mají navíc díky moderním technologiím všichni zúčastnění lékaři vždy po ruce.