Planmeca Compact i Classic

Planmeca Compact i Classic – moderní a cenově dostupná zubní souprava

Hledáte nejlepší zubní soupravu do své ordinace? Určitě od ní očekáváte, že bude plně funkční, praktická, bezpečná, pohodlná a také krásná.

Všechny tyto požadavky a ještě mnohem více splňuje špičková finská zubní souprava Planmeca Compact i Classic, kterou Vám s individuální péčí dodají odborníci ze společnosti Dentalmed.

Zavádíme do stomatologie wellness

Zubní souprava Planmeca Compact i Classic byla vyvinuta spolu s praktiky tak, aby spojila nejnovější poznatky z ergonomie a maximální komfort pro pacienta, lékaře i asistenta.

Díky důrazu, který klade na detaily, přináší Planmeca do oboru stomatologie wellness – možnost cítit se dobře i při delším ošetření. „Práce se zubními soupravami Planmeca je zábava! I naši pacienti si všimli, jak jsou pohodlné,“ uvádí zubaři z Itálie, kteří oceňují také možnost nastavení předvoleb pro každého kolegu z kliniky.

Hlavní výhody zubní soupravy Planmeca Compact i Classic

Planmeca Compact i Classic představuje moderní a cenově dostupnou zubní soupravu. Má tradiční membránovou klávesnici se základními funkcemi soupravy, nástrojů, křesla a ochrany proti infekci, odolnou hliníkovou konzoli, robustní nožní ovladač, ultra jasné světlo. Ač designově odlehčená, je tak pevná, že snese až desetinásobek váhy pacienta.

Planmeca zubní souprava pro všeobecnou stomatologii už obsahuje základní nástroje s integrovanými mikromotory, k jejichž aktivaci stačí drobný pohyb. Objednává se buď s horním, nebo spodním vedením hadic. Klávesnice je dostupná i na rameni nástrojů asistenta. Další nástroje, např. odstraňovač zubního kamene, LED polymerační lampu či intraorální kameru lze umístit na stolek.

Promyšlená ergonomie spočívající v bočním zdvihovém mechanismu křesla, které není upevněno k podlaze, malé základně plivátkového bloku a úzké opěrce zad zajišťuje hladký průběh ošetření, příjemnou práci lékaře s dostatkem místa pro nohoy i snadnou hygienu.

Zubařské křeslo pro hosta

Pro lepší soustředění na výkon potřebujete uvolněného pacienta. Ručíme za to, že každý, kdo usedne do Vaší nové zubní soupravy Planmeca Compact i Classic, se bude cítit opravdu jako v křesle pro hosta. Dospělé i děti nadchne polohovatelná opěrka hlavy respektující jejich vzrůst, sklápěcí opěrka nohou bez mezer a hlavně bezešvé polstrování z umělé kůže s paměťovou pěnou. Vybírejte ze široké škály barev a provedení Comfy nebo Ultra Relax.

, abychom společně navrhli ideální řešení Planmeca právě pro Vaši ordinaci.

Tady se Zoubkové víle líbí!