Planmeca 2D rentgeny

Planmeca 2D rentgeny – přístroje nové generace, komfortní pro lékaře i pacienta

Nabízíme Vám prvotřídní 2D rentgenové přístroje Planmeca, které spolu s příslušným softwarem Planmeca Romexis zajišťují stomatologům vše potřebné v oblasti 2D snímkování. Díky mnohaletým zkušenostem je Vaší ordinaci či středisku dodáme přesně na míru a postaráme se také o montáž i následný servis.

„Rentgeny Planmeca se používají jednoduše, intuitivně a šetří čas, protože jsou předprogramované. Snímkování je příjemné pro všechny strany,“ uvádí jeden z uživatelů, zubních lékařů celého světa.

Extraorální panoramatické snímkování

  • Planmeca ProMax 2D je univerzální rentgenový přístroj, komplexní centrum definující nový standard panoramatického a cefalometrického snímkování. Zařízení s množstvím expozičních programů se snadno ovládá a poskytuje mimořádné pohodlí pacientovi, který je polohován pomocí laseru. Vyspělá technologie SCARA umožňuje přesné a komplexní pohyby, potřebné pro rotační maxilofaciální snímkování. Dětský mód snižuje dávku záření. Na výběr jsou modely Planmeca ProMax 2D se dvěma nebo třemi klouby robotického ramene. Oba lze v budoucnu aktualizovat na 3D zobrazení. Přístroj S3 poskytuje panoramatické snímky, reálný extraorální bite-wing, snímkování temporomandibulárních kloubů (TMJ), snímkování sinus a 2D tomografii.
  • Planmeca ProOne je kompaktní, flexibilní panoramatický zubní rentgen, který byl navržen s důrazem na jednoduchost, snadnou obsluhu a cenovou dostupnost. Nabízí široký výběr snímkovacích programů, dětský mód se sníženými expozičními hodnotami a funkci Autofokus, která zajišťuje vždy dokonalé snímky.

Intraorální snímkování

  • Planmeca ProX je špičkový intraorální rentgenový přístroj s nastavitelnými hodnotami kV a mA. Díky předprogramování a praktickému designu se jednoduše používá. Je připraven na digitalizaci a integrován se systémem Planmeca ProSensor HD. Snímek se zobrazí téměř okamžitě po expozici. Variabilní možnosti instalace rentgenů Planmeca ocení různé typy stomatologických pracovišť.
  • Planmeca ProSensor HD představuje moderní intraorální senzor tří velikostí se zaoblenými hranami, který poskytuje vysokou kvalitu snímků, design zaměřený na pacienta a širokou škálu aplikací. Postará se o hladký průběh jakéhokoliv zubního ošetření.
  • Planmeca ProScanner je plně vybavený skener paměťových fólií všech velikostí, zajišťující rychlou práci a vynikající snímky. Jeho sdílení mezi více pracovišti usnadňuje inteligentní čip RFID.

, abychom společně vybrali ten pravý Planmeca rentgen pro Vás. Nepochybujeme o tom, že se zařadíte mezi spokojené uživatele této výjimečné dentální techniky. A v případě jakýchkoliv dotazů nebo potíží jsou Vám odborníci společnosti Dentalmed vždy k dispozici.